درباره موسسه استاد باما

قال على عليه ‏السلام :

زَكاةُ العِلمِ بَذلُهُ لِمُستَحِقِّهِ وَإجهادُ النَّفسِ فِى العَمَلِ بِهِ؛

زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.

(غرر الحکم و درر الکلم،ص391)

معرفی موسسه استاد باما

موسسه علمی, آموزشی , مشاوره ای و پژوهشی استاد باما با داشتن کادر آموزشی مجرب از اساتید با سابقه و نمونه دانشگاه (خانم/آقا) با پیشینه اجرایی مرتبط با حیطه های مورد تدریس , دبیران کارآمد آموزش و پرورش ,فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز دانشگاههای معتبر و سراسری با استفاده از متد های آموزشی نوین در زمینه های تدریس خصوصی ، مشاوره تحصیلی و انجام پروژه های عمومی و تخصصی آماده ارائه خدمات به دانش آموزان و دانشجویان گرامی در کلیه مقاطع و رشته های تحصیلی میباشد.

موسسین موسسه استاد باما

موسسین استاد باما گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف ، تهران و امیر کبیر می باشند که بر اساس نیاز مشتریان و ضعف های موجود در زمینه خدمات مذکور فعالیت خود را آغاز کرده و تمامی اهداف استاد باما را در راستای ارتقاء ارائه خدمات و برطرف کردن نقاط ضعف اولویت بندی نموده اند.استاد باما مفتخر است که توانسته خود را در کوتاهترین زمان به جایگاه برترین های موسسات علمی،آموزشی , مشاوره ای و پژوهشی کشور برساند.

اهداف موسسه استاد باما

آرامش خاطر،رضایت و خشنودی شما عزیزان در اولویت اول استاد باما قرار دارد.در اعزام اساتید به حریم خصوصی شما با دقت و وسواس زیادی عمل شده و این اطمینان را به شما می دهیم که اساتید ما از همه نظر مورد ارزشیابی قرار گرفته اند.

موسسه استاد باما پذیرای تمامی خانواده ها با هر وضعیت مالی و تمامی دانش آموزان و دانشجویان با هر وضعیت تحصیلی می باشد چرا که استاد باما با کمترین هزینه مالی پیشرفت تحصیلی و آموزشی شما را تضمین می کند.

سخن مدیر موسسه استاد باما

امیدواریم با عنایت و لطف خداوند بتوانیم به تمامی تعهدات خود عمل نموده و گامی بلند در عرصه پیشرفت علمی,آموزشی و پژوهشی کشور برداشته و دین خود را برای خدمت به هموطنان اداء نماییم که این مسولیت خطیر بدون همکاری و اعتماد شما عزیزان محقق نمیگردد .